Pasardhësi i Neuer finalizon kalimin te Bayern, përfundon testet mjekësore
Portieri 23-vjeçar tani ka kaluar formalitetet, siç ishin testet mjekësore

Nübel nënshkroi një kontratë pesë-vjeçare duke e mbajtur atë te kampionët gjermanë deri më 30 qershor 2025.

"Përshtypjet e para janë shumë, shumë të mira. Doja të bëja hapin tjetër. Qëllimi im është të përmirësohem në mënyrë të qëndrueshme dhe të festoj shumë suksese me FC Bayern", tha Nübel, i cili bashkohet me Bavarezët nga FC Schalke.
Shtuar më 30/06/2020, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori