Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Pasi u shpall lojtari i vitit në Portugali, flet CR7: Kjo botë është e egër, mos lejoni që askush t'ju demoralizojë
Cristiano Ronaldo, ylli i Juventus, është shpallur lojtari i vitit në Portugali.

"Është një privilegj për mua të jem këtu i rrethuar nga fëmijët", ka thënë ai.


"Kjo botë ecën shumë shpejt, me rrjetet sociale, internetin dhe vetë shtypin... është e egër, jo vetëm me mua, por me të gjithë", ka shtuar CR7 duke iu referuar akuzave për përdhunim. Më pas, ai i ka dhënë një këshillë fëmijëve: "Viti 2018-të ka qenë shumë i komplikuar në nivel personal.

Mos u ndikoni nga të tjerët, çojeni përpara ëndrrën tuaj. Mos lejoniaskush t'ju demoralizojë". "Mendoni se një ditë do të jeni dikush në jetë. Kjo është ajo që kam bërë unë".
Shtuar më 03/09/2019, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori