Pasimi me prapanicë i Neymar, pamjet bëhen virale (VIDEO)
PSG fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Reimsit dhe kaloi në finalen e Kupës së Ligës në Francës, në një ndeshje që më shumë është parë si argëtim për vendasit.

Në këtë sfidë, brazoliani Neymar tregoi edhe një herën klasin e tij, ndërsa pasimi që po bënë xhiron në rrjetet sociale është ai kur ylli i PSG e pason topin me të ndenjura, duke bërë që i gjithë publiku në stadium të ngrihet në këmbë.
Shtuar më 22/01/2020, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori