Pastore: Është kënaqësi të shohësh Barcelonën
Superylli i Palermos, ngadalë ka shprehur të tregojë simpatinë që ka për klubin Blaugran duke thënë se është kënaqëi t'i shikosh ata duke luajtur."Unë çdo herë dëshiroj të shikoj ndeshjet e Barcelonës".

"Është kënaqësi t'i shikosh ata së luajturi pasi luajnë si një klub".

Pastore tani del hapur dhe shpres dëshirën e tij për të lajtur për Barcelonën ndërsa të njëjtën gjë e ka bërë edhe për Real Madridin edhe pse asnjëri nga këto dy klube nuk ka bërë ndonjë ofertë zyrtare rreth lojtarit. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2011, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori