Pastore preferon Palermon para Realit
Albeu.com
Sulmuesi i Palermos, Havier Pastore ka qetësuar fansat e klubit duke thënë se ai është i fokusuar tek Palermo dhe se për momentin nuk i intereson asgjë tjetër."Intersimi i Realit është mirë për mua, ku kjo gjë më bënë dhe krenarë, por un dua të qëndroi në palermo ku dhe mardhëniet me presidentin e klubit janë të shkëlqyer".

"Ky vit ishte një vit i mirë, ku me grupin kishim rezultate të mira. E falemderoi Maradonën për ftesën e bërë për në Kombëtare,ku ky është një rezultat i punës së bërë me shokët e skuadrës".
Shtuar më 13/05/2010, ora 17:07
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori