Pastore prezantohet të hënën tek PSG
Sulmuesi i Palermos, Javier Pastore është transferuar disa ditë më herët te klubi francez PSG.Tashmë pas zyrtarizimit nga të dyja klubet ka mbetur vetëm prezantimi i tij i cili pritet të bëhet të Hënën

Këtë transferim e konfirmoi klubi Francez nëpërmjet faqes së saj zyrtar duke raportuar edhe rreth kontratës së tij dhe se kur do të preantohet.

Tashmë 22 vjeçari ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare. Ai do veshë fanellën me numër 27 tek PSG. Mesfushori Argjentinas do prezentohet në shtyp të Hënën në pasdite në Parc Des Princes. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2011, ora 21:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori