Pato, dashuria e re quhet Sophia Mattar (FOTO LAJM)

Pas ndarjes me Barbara Berlusconi, jeta private e Alexandre Pato përbën gjithmonë lajm. Pas zërave të pakonfirmuara për lidhjet e sulmuesit brazilian, tanimë duket se çdo është e vërtetë dhe e zyrtarizuar. Sophia Mattar, vajza e biznezmenit të njohur brazilian, Salim Mattar, duket se është femra e re në jetën e ish futbollistit të Milan.

Sipas asaj që raporton "Glamurana", pato është parë ditët e shkuara në Belo Horizonte në shoqërinë e disa miqve të tij, e veçanërisht në shoqërinë e të dashurës së re. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2013, ora 12:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori