Pato dhe Sophia Mattar nuk e fshehin më (FOTO LAJM)

Pas ndarjes me Barbara Berlusconi, jeta private e Alexandre Pato përbën gjithmonë lajm. Pas zërave të pakonfirmuara për lidhjet e sulmuesit brazilian, tanimë duket se çdo është e vërtetë dhe e zyrtarizuar. Sophia Mattar, vajza e biznezmenit të njohur brazilian, Salim Mattar, duket se është femra e re në jetën e ish futbollistit të Milan.

Pato është parë ditët e shkuara në Belo Horizonte në shoqërinë e disa miqve të tij, e veçanërisht në shoqërinë e të dashurës së re duke mos e mbajtur më të fshehur lidhjen e tij.


“Cada vez que me separó de ti me muero un poquito por dentro”, escribió antes de que el jugador dejara Belo Horizonte, donde ella vive, para regresar a Sao Paulo.


"Sa herë që ndahemi nga ti vdes pak nga pak brenda", shkruan bukuroshja pas largimit të sulmuesit nga Belo Horizonte për tu rikthyer te skuadra e tij Corinthians. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2013, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori