Pato ikën i përlotur nga Milan (VIDEO)
Pëlqej
Para se të linte qëndrën sportive të Milanellos me destinacion San Paolon në Brazil, Alexandre Pato ka përshëndetur shokët e skuadrës pas 5 vjetësh si kuqezi. Sulmuesi brazilian ka mbajtur një fjalim të shkurtër para ekipit dhe më pas është takuar me të gjithë futbollistët dhe stafin teknik.

Emocionet kanë qënë shumë të forta aq sa Alexandre Pato e ka lënë Milanellon mes lotëve. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2013, ora 14:24
arben zeqiri
e Premte 4 Janar 2013, Ora 15:01
Me erdhi shum keq dhe per bese me mallengjeu shum.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori