Pato refuzon Interin: I lumtur te Sao Paulo
I intervistuar pas ndeshjes kundër Bragantino, sulmuesi i Sao Paulos Alexandre Pato ka folur edhe për të ardhmen e tij. Ish sulmuesi i Milanit deklaroi se ka marrë shumë oferta por nuk kërkon të largohet nga klubi aktual.


"Kam marrë disa oferta, por nuk dua të largohem. Dua të fitoj shumë dhe tashmë ndoshem në një klub të madh. Dua të fitoj Kupën e Brazilit dhe të hyjë në histori", u shpreh Pato.

Për brazilianin ka patur edhe një interesim të Interit. /albeu.com/

Shtuar më 31/07/2014, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori