Patrick Vieira mohon se ka nënshkruar kontratë me Nicen
Pëlqej
Trajneri i New Yorkd City FC, Patrick Vieira i ka quajtur spekulime thashethemet se ai do të jetë trajner i Nice pas largimit të Favres.

Vieira vazhdimisht është raportuar se do të jetë pasues i Arsene Ëenger në Arsenal pasi që e do klubin e tij të vjetër.

“Me keni bërë të qeshim, sepse unë nuk kam parë kontratë me sy me këtë klub”, ka thënë Vieira të martën për gazetarët.

“Ky është një informacion i gabuar. Unë jam këtu, si gjithmonë. Jam shumë i lumtur. Më pëlqen puna e ime këty dhe puna me klubin e futbollit. Krejt ajo që jam duke u fokusuar është ndeshja e radhës”, ka thënë ish kapiteni i Arsenalit për mediat amerikane.
Shtuar më 22/05/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori