Paul Pogba mungon për Manchester United në ndeshjen ndaj Sevillas
Manchester United do të duhet të bëjë pa Paul Pogba për ndeshjen e nesërme në UEFA Champions League kundër Sevillas, pasi ai humbi stërvitjen këtë mëngjes.

Mesfushori i United, mungoi në stërvitjen e fundit të skuadrës para ndeshjes së dytë kundër klubit spanjoll.

Francezi humbi edhe super ndeshjenndaj Liverpoolit të pasi u dëmtua në një përplasje aksidentale me Scott McTominay.

Edhe lojtarë të tjerë si; Andre Herrera, Daley Blind, Marcos Rojo dhe Phil Jones gjithashtu humbën stërvitjen e sotme të trajnimit përmes një lëndimi.

Por anësori francez Anthony Martial, i cili ka humbur dy ndeshjet e fundit me një problem muskulor, ka trajnuar në "Carrington" dhe mund të luaj kundër Sevilles.
Shtuar më 12/03/2018, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori