Paul Pogba vlerëson ish-shokun e tij që luajti tek Juventusi
Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka falënderuar ish-shokun e tij që luajti tek Juventus, Paulo Dybalan.

Pogba ka luajtur së bashku me Dybalan në Juve gjatë edicionit 2015-16, duke ndihmuar Bianconerët të fitojnë Scudetton dhe Coppa Italia.

"Paulo është i pabesueshëm", tha francezi për TyC Sports.

"Ai është një lojtar shumë i mirë, i cili është i klasit botëror dhe i cili do të bëjë më mirë në të ardhmen.

"Ai është një person shumë i mirë dhe një mik që e dua shumë", është shprehur Pogba. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 18:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori