Paulinho i gatshëm, i lutet klubit ta lirojë
Duke qenë se është i vetëdijshëm që Barcelona është publikisht e interesuar për të dhe meraktoja në kampionatin Kinez mbullet të premten , Paulingo nuk ka ndërmend të presë më.

Braziliani duke i bërë parapritë çdo gjëje ka kontaktuar me klubin e tij dhe me trajnderin e tij Scolarin duke iu lutur për ta lënë të lirë të transferohet në Camp Nou. Sipas Sport, lojtari nuk dëshiron të prsihë marrdhëniet me klubin e tij por as të humbë këtë mundësi, përcjell Albeu.com.

Paulinho nëse nuk i bashkohet Barcelonës deri të premten, atëherë humb mundësinë për të qenë pjesë e Blaugranasve të paktën deri në janar, kur merkatoja do të rihapet. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2017, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori