Paulinho: Inter? Vetëm thashetheme
Çështja jepej si e mbyllur nga mediat italiane por duket se Paulinho nuk do të shkojë në Milano në muajin janar sepse është vetë futbollisti i Corinthiansit, i cili u ka dhënë fund zërave.

Lojtari tha se do të vazhdojë të luajë dhe të stërvitet me të njëjtin përkushtim pasi kjo është dëshira e tij më e madhe, dhe do të presë me padurim mbërritjen e ofertës që do ti ndryshojë jetën por nuk është ky momenti i tij.

Fjalët e brazilianit kanë hedhur poshtë çdo hije dyshimi që e lidh të ardhmen e Paulinhos me ekipin e Interit pasi mes tyre nuk ka asnjë kontakt. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2012, ora 18:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori