Paulo Dybala ‘’anashkalon” Bayern Munich
Paulo Dybala shënoi dje golin e parë me Përfaqsuesen e Argjentinës në miqësoren e fituar 2-0 ndaj Meksikës dhe se këtë gol ai ja dedikoi babait të tij.

Mirpo zërat që e lidhnin atë me një transferim të mundshëm te Bayern Munchen 24 vjecari i hedh poshtë. Ai deklaroi për ‘’Corriere dello Sport’’ , se është i lumtur te Juventusi dhe se i premton besinkëri bardhezinjve.


Dybala do të rikthehet sot në Torino dhe nesër do të dalë në stërvitje për ndeshjen kundër Spal-it që do të zhvillohet në “Juventus Stadium” dy ditë më pas. /albeu.com/

Shtuar më 21/11/2018, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori