Paulo Dybala: Golin ja dedikoj babait, tani shpresoj të shënoj sa më shumë


Paulo Dybla shënoi dje golin e parë me kombëtaren e Argjentinës në fitoren 2-0 që Albicelstet fituan ndaj Meksikës. 25 vjecari i pyetur në lidhje me golin e parë si ndihet ai ka deklruar se golin ja dedikoj babait, dhe se shpresojshënoj sa më shumë gola dhë të ndihmoj vëndin tim./albeu.com/

Shtuar më 21/11/2018, ora 10:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori