Paulo Sosa pranë stolit të Romës
Sipas Corriere dello Sport, sonte në ndeshjen e kthimit mes Portos dhe Romës për Ligën Kampioneve në tribunat e stadiumit "Dragao" do të jetë edhe Paulo Sousa, i cili shihet si pasuesi i Eusebio Di Francescos tek stoli i Romës.

Ish-trajneri i Fiorentinës është favorit për për të marrë vendin e tij, teksa e Di Francesko nuk po binddrejtuesit e klubit romak.

Shkak u bë humbja 3-0 në derbi nga Lazio dhe vendi i 5-stë në kampionat rrezikojnë seriozisht stolin e Eusebi Di Franceskos. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori