Payet shpërthen në lot pas zëvendësimit (VIDEO)
Pëlqej
Payet ka shpërthyer në lot pasi është lënduar keq në ndeshjen në mes Marseilles dhe Atletico Madridit.

Kapiteni i skuadrës së tyre është lënduar dhe duket se ka qenë një lëndim i rëndë, pasi që Payet është parë duke qarë në fushë pas dëmtimit.

Atletico Madrid është duke mposhtur me rezultat 0-2 skuadrën franceze Marseille në finale të Europa League. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori