Pazzini: Largimi i Allegrit, humbje e madhe për Milanin
Giampaolo Pazzini (AC Milan)
Sulmuesi i Milanit, Giampaolo Pazzini, ka deklaruar se largimi i Massimiliano Allegrit nga drejtimi i skuadrës është një humbje e madhe për të gjithë skuadrën, derisa ka thënë se është kureshtar të shoh se si do të veprojë Clarence Seedorf si trajner.

Seedorf ka personalitet të madh. E mbaj mend si lojtar. Ai gjithmonë ishte pranë topit dhe ishte një kampion i vërtetë. Ai ka fituar gjithçka. Jam shumë kureshtar ta shoh duke punuar, por unë ende e kujtoj Allegrin. Largimi i tij ishte një humbje e madhe për të gjithë ekipin”, ka theksuar Pazzini.
Shtuar më 16/01/2014, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori