Pelegrini i kenaqur me lojen e skuadres
Albeu.com
Real Madrid bëri një paraqitje të shkëlqyeshme për të shënuar fitore të lartë prej 6-2 në derbin e javës në La Liga përballë Villarrealit, për të lehtësuar edhe presionin në trajnerin Manuel Pellegrini.Edhe pse Higuain dhe Kaka shënuan nga dy her, përsëri galaktiku i vërtet ishte Ronaldo. Ku trejneri është më se i knaqur me paraqitjen e skuadrës mbretërore

“Jam tërësisht i kënaqur dhe i lumtur me punën e ekipit. Numrat janë të rëndësishëm dhe jam shumë i kënaqur me punën që po bëjmë. Jam shumë i kënaqur pasi humbja nga Lyoni ndikoi emocionalisht që ekipi të përmirësojë lojën”, ka thënë Pellegrini.
Shtuar më 23/02/2010, ora 02:53
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori