Pelegrini i zhgenjyer me mbrojtjen
Albeu.com
Trajneri i Realit të Madridit, tha pas fitores me Osasunën se ai aspak nuk është i kënaqur me mbrojtjen madrilene dhe se ndeshja ishte jo e nivelit të duhur. "Vuajtëm shumë, por në fund e morëm atë që donim. Ishte shumë e rëndësishme që të mos gabonim.E dinim që Osasuna do të na vënte në vështirësi".

"Mendoj se është ndeshje më e dobët sa i përket repartit mbrojtës. Kalendarin e kemi të njëjtë si për ne ashtu edhe për Barcen. Ne duhet t'i marrim pikët maksimale duke shpresuar në gabimin e aleatit për titull".
Shtuar më 03/05/2010, ora 20:55
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori