Pelegrini: Per Tenerifen shume respekt
Albeu.com
Trajneri i Real Madridit ka thënë se lojtarët e tij duhet të kenë shumë kujdes në ndeshjen kundër Tenerifes. “Ne e dimë se nese nuk jemi të kujdesshëm, ne mund të pesojmë“, tha Pellegrini.... Guti dhe Benzema do të mungojnë për këtë ndeshje, dhe Kiliani ka komentuar se Benzema nuk është mirë me shëndet, ndërsa Guti nuk është në kondicionin e tij të duhur.

Pellegrini gjithashtu e përgëzoi edhe Cristiano Ronaldon për lojën e mirë që shfaqi kundër Villarealit. “Ai ka bërë qdo gjë që mund të bëjë ndonjë lojtar në një ndeshje. “
Shtuar më 27/02/2010, ora 05:23
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori