Pellegrini i lumtur: Shmangëm Barcelonën
Pëlqej
Manuel Pellegrini
Trajneri i Manchester Cityt, Manuel Pellegrini, është shprehur pas shortit të sotëm se, është i lumtur që kanë shmangur Barcelonen, por këmbënguli se të gjitha skuadrat janë të forta.

"Për mendimin tim Barcelona është skuadra që mund të bëj diferencën dhe sa mirë që nuk do të luajmë kundër tyre. Por edhe skuadrat tjera janë të forta", tha Pellegrini.

Manchester City do të përballet në cerekfinale me francezët e PSG-së. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2016, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori