Pellegrini qetëson tifozët e Romës në lidhje me transferimin tek Juventus
Lorenzo Pellegrini ka qetësuar tifozët e Romës duke i premtuar se nuk do ti tradhëtojë për Juventusin.

I shumëpërfolur gjatë ditëve të fundit për një transferim të tij te “Zonja e Vjetër”, 21-vjeçari tha:

“Nuk do të shkoj tek Juventusi”.

Mesfushori po kalon një moment të mirë nën drejtimin e Di Francescos dhe për këtë ofertat në drejtim të tij nuk mungojnë. Gjithsesi, ishte vetë futbollisti ai që mohoi çdo mundësi largimi. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2018, ora 13:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori