Penallti me shumë kontestime, Skocia dyfishon rezultatin ndaj Shqipërisë
Pëlqej
Skocia ka dyfishuar rezultatin ndaj Shqipërisë në stadiumin "Loro Boriçi".

Këtë herë është Fletcher që realizon në minutën e 45+2' nga pika e bardhë e penalltisë.

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas pak minutash starton e dyta. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori