Penallti për PSG-në, shikoni ekzekutimin e Cavanit
Pëlqej
Paris Saint-Germain ka shënuar golin e dytë dhe kryeson 2-0 përballë Saint Etienne

minutën e 49’ ishte Edison Cavani ai i cili shënoi nga pika e bardhë e penalltisë.
Shtuar më 14/09/2018, ora 22:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori