Penalltia që nuk u dha për Juventusin (VIDEO)
Ndeshja mes Tottenhamit dhe Juventusit po zhvillohet në "Wembley Stadium".

Në minutën e 17'-të futbollistët e Juventusit kanë kërkuar penallti ndaj Tottenhamit, pas një ndërhyrje të VertognenDouglas Costa.

Por arbitri kryesor Marciniak nuk mendonte se ishte, edh pse pretendohej se kishte kontakt. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2018, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori