Pendohet Malcom, kërkon rikthimin te Roma
Në merkaton e verës, braziliani Malcom ishte shumë pranë kalimit te skuadra e Romës, madje pati arritur marrëveshjen me verdhekuqtë, por ndërhyrja e Barcelonës ndryshoi gjithçka.

Ish-lojtari i Bordo është një rezervë te spanjollët dhe sipas mediave spanjolle, ai po kërkon një mundësi për të kaluar te skuadra e Romës.

Gjetja e akordit do të jetë shumë e vështirë pas tradhëtisë që ai i bëri Romës. Kujtojmë që Barcelona shpenzoi 41 milionë euro për të nënshkruar me mesfushorin e Bordo. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2018, ora 14:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori