Pep Guardiola, kapiten varke në New York (FOTO-VIDEO)

Pëlqej
Bayern Munchen vazhdon të jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për turneun "Audi Tour 2014", por Pep Guardiola dhe lojtarët e tij nuk po mendojnë vetëm për futbollon.

Kampionët e Gjermanisë kanë bërë një shitje me varkë në lumin Hudson ku kapiten i saj ka qënë vetë tekniku spanjoll. /albeu.com/

Shtuar më 03/08/2014, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori