Pep te Bayern, Beckenbauer në qiellin e shtatë
Zyrtarizimi i Pe Guardiolas te Bayern Munchen po bën xhiron e botës në të gjitha mediat botërore. Por nuk mund të rrinte pa komentuar ngjarjen e ditës në sportin botëror as presidenti i nderit i klubit bavarez, legjenda Franz Beckenbauer.

Në një intervistë për "Sky", ish ylli i Gjermanisë, 2 herë fitues i "Topit të Artë", është parë shumë i entuziasmuar nga ky transferim.

"Guardiola? Ai dhe Sammer: nuk arrij të imagjinoj një dyshe më të mirë", ka thënë Beckenbauer. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2013, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori