Pep, të jam borxhli
Topi i Artë në fuqi, argjentinasi i Barcelonës Lionel Messi, në faqen e tij zyrtare në Twitter përshëndet trajnerin në largim të blaugranave Pep Guardiola për atë çfarë ka dhënë për Barcelonën dhe për të personalisht.

"Guardiola do të ketë gjithmonë respektin tim. E falenderoj për kontributin që ka dhënë në karrierën time në nivelin personal. Ka qënë shumë i rëndësishëm në karrierën time", shkruan Lionel Messi. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2012, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori