Pepe i "serviloset" fansave të Besiktashit: Jeni më të mirë se ata të Real Madrid
Pepe është shkëputur nga Real Madrid pas dhjetë vitesh duke kaluar tek turqit e Besiktas.

Duke folur për fansat, ai ka thënë se kur ishte tek Real Madrid lojtarëve iu është dashur që të motivojnë veten pasi nuk kishte fansa të zjarrtë.

"Kur isha atje na duhej që të vetëmotivoheshim pasi fansat nuk ishin të zjarrtë. Ndërkohë, fansat e Besiktas duken mjaft të apasionuar dhe aktiv duke na dhënë zemër"., - është shprehur Pepe.

Shtuar më 08/09/2017, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori