Pepe lajmëron largimin nga Reali Madridit nëpërmjet Instagramit
Pepe i ka thënë lamtumirë Real Madridit dhe tifozëve të tij me një mesazh në Instagram.

"10 vjet më vonë, më duhet të them lamtumirë dhe të largohem nga ky klub," tha ai. "Çdo ditë që kam veshur këtë këmishë e kam bërë atë me pasion. Falënderoj të gjithë ju që më keni mbështetur mua", shkroi ai.

Real Madridi dhe dashuria juaj gjithmonë do të jenë pjesë e historisë sime, jetës time. Faleminderit gjithmonë," përfundoi ai. /albeu.com /
Shtuar më 06/06/2017, ora 20:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori