Pepe ndryshon mendje, i pavendosur për PSG
Edhe pse mbrojtësi portugez dukej i vendosur për të nënshkruar me PSG pasi kontrata e tij përfundoi me Real Madridin, ai përsëri duket se ka ndryshuar mendje.

Nën dretjimin e tij ka ardhur një marrveshje nga Besiktasit, të cilët i kanë shprëhur dhe faktin që ata shpresojnë të sigurojnë shërbimet e tij, përcjell Albeu.com.

Pepe nga të dyja palët ka marrë atë që ka kërkuar, një kontratë dy vjecare dhe 2 milionë euro në sezon. Tek PSG ai do ti nënshtrohej pushtetit absolut të kapitenit Silva në qender të mbrojtjes, ndërsa tek Besiktas do të shikohej si një gardian i mbrojtjes. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori