Pepe niset për të firmosur me klubin e ri
Pepe është nisur për të zyrtarizuar klubin e tij të ri. Nuk është as PSG, as Iter por është Besiktas.

Sipas kanalit CNN Turk është raportuar se Pepe do të mbërrijë në orën 17:00 për të kompletuar lëvizjen e tij tek Besiktas. Portugezi ka marrë një ofertë nga tuqit me një kontratë 2-vjeçare dhe me 2 milionë euro në sezon, përcjell Albeu.com.

Të njëjtën ofertë ai e mori dhe nga PSG por turqit i ofruan dhe mundësin e një rinovimi pas përfundimit të kontratës aktuale. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori