Pepe Reaina vendos për të ardhmen
Pepe Reina duket se është i bindur për të qëndruar tek Napoli.

Corriere dello Sport pretendon se Reina do të refuzojë ofertat e Newcastle dhe të Liverpool. Pak ditw mwparw u raportua se ai kishte rënë dakord me pronarin Aurelio Di Laurentiis më parë gjatë verës, qw ka vendosur të qëndrojë në Serie A, pwrcjell Albeu.com.

Napoli nw kwtw mwnyrw mbyll problemin mw tw madh tw kwsaj merkatoje qw ishte gjetja e zwvendwsuesit tw spanjollit. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2017, ora 14:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori