Pepe Reina shumë afër transferimit të tij tek PSG
Pepe Reina do të largohet nga Napoli në fund të këtij sezoni, kur skadon edhe kontrata e tij.

Portieri spanjoll i Napolit, Pepe Reina me shumë mundësi të përfundojë te skuadra e madhe franceze, PSG.

Kevin Trapp nuk është i kënaqur me situatën e tij në PSG dhe dëshiron të largohet në fund të këtij sezoni.

Për shërbimet e gjermanit po interesohen dy skuadrat angleze, Liverpool dhe Crystal Palace.

Si zëvendësues i tij pritet të vijë Pepe Reina, i cili nga qershori i vitit 2018 do të jetë futbollist i lirë. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2017, ora 23:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori