Për çfarë biseduan Ronaldo Jr. me Messin? (VIDEO)
Djali i Cristianos, Ronaldo Jr. ka zhvilluar një bisedë të shkurtër me yllin argjentinas, Lionel Messi.

Kjo bisedë është zhvilluar pak para se të niste ceremonia zyrtare e Topit të Artë.

video shihet se djali i Cristianos ndihet i turpëruar përpara Messit.

Ndërsa, Ronaldo i thotë Messit se djali ka parë një video dhe gjatë gjithë kohës flet për të./albeu.com/


Shtuar më 13/01/2015, ora 23:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori