Për Erjona Sulejmanin vera nuk ka ikur ende, modelja poston foto provokuese (FOTO LAJM)

Edhe pse ditët e nxehta të verës kanë përfunduar, Erjona Sulejmani vijon të postojë në llogarinë e saj në Instagram foto me kostum banjoje.


Këtë radhë modelja shqiptare, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit ka preferuar fotot bardhezi, që gjithsesi nuk "fshehin" asgjë nga fiziku i saj i mrekullueshëm. Fansat vijojnë ta ndjekin me kërshëri dhe t’i bëjnë komplimente.
Shtuar më 25/09/2019, ora 13:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori