Për fat të keq, i dorëzuar Muller po kërkon një ekip të ri
Treshja e Premier League Liverpool, Arsenal dhe Chelsea janë lidhur me një transferim të Thomas Muller.

Sipas Sport Bild, Juventus po monitoron 27-vjeçarin, për një kalim të mundshëm. Fituesi i Kupës së Botës Muller luftoi për vendin e rregullt nën Carlo Ancelotti sezonin e kaluar, me Thiago Alcantara zgjedhjen e parë të Italianit në pozitën e preferuar të Muller pas Robert Leëandoëski, përcjell Albeu.com.

Tani situata e Muller është bërë edhe më e komplikuar, pas blerjes së James Rodriguez nga Real Madrid. Ai nuk do të ketë vetëm Alcantaran por edhe kolumbianin, gjithashtu Kupa e Botës po vjen. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2017, ora 14:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori