Për herë të parë që prej vitit 2006, Messi lihet jashtë treshes finaliste të Topit të Artë
Janë paraqitur edhe treshja tjetër që kanë zënë vendin e 5, 6 dhe 7.

pozitën e pestë është Lionel Messi i Barcelonës, që sivjet nuk duket se do ta merr këtë çmim.

Njëherësh Messi për herë të parë është në këtë pozitë në 10 vitet e fundit.

pozitën e 6 është renditur asi i Liverpoolit, Mohamed Salah i cili gjendet në pozitën e gjashtë, kurse në pozitën e shtatë është mbrojtësi i Real Madridit, Raphaël Varane.
Shtuar më 03/12/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori