Për Jamesin fillojnë e lëvizin kartat
Kanë filluar bisedimet midis James Rodrigues dhe PSG.

Sipas Marca, marrëveshja mund të jetë rreth 60 milionë euro dhe mendohet se vlera është aq pasi drejtori sportiv i klubit Artero Henrique mban mardhënie të mira me agjentin e lojtarit Jorge Mendes, transmeton Albeu.com.

Perez dy ditë më parë tha se ata nuk kanë folur aspak për një largim si të Jamesit ashtu edhe të Morata edhe pse duket se dyshja është shumë vështirë të mbahet në Madrid. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori