E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Për kë votoi Cana dhe De Biasi?
Pas përfundimit të ceremonisë së Topit të Artë, FIFA zbuloi listat e votave të kapitenëve dhe të kombëtareve.

Në listën e publikuar, dolën edhe votat e kapitenit të kombëtares shqiptare Lorik Cana dhe trajnerit Gianni de Biassi.

Kështu, Cana e ka votuar Ronaldon në vendin e parë me 5 pikë, Robbenin në vendin e dytë me 3 pikë, ndërsa Mullerin me 1 pikë.

Edhe De Biassi e votoi Ronaldon në vendin e parë me 5, Lahmin me 3 pikë dhe Robbenin me 1 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2015, ora 23:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori