Për Moratën Reali kërkon 30 milionë
Real Madrid kërkon plot 30 milionë euro për të lënë të lirë 21-vjeçarin Alvaro Morata, i cili ka edhe 1 vit kontratë me "Los Blancos". Lajmi është bërë i ditur nga e përditshmja madrilene "AS".

Nëse sulmuesi spanjoll largohet gjatë merkatos së verës, trajneri Carlo Ancelotti do t’i paraqesë një listë me 4 futbollistë presidentit Perez për zëvendësimin e Moratas.

Lojtarët që kërkon tekniku që fitoi "La Decima"-n janë për Benteke, Lukaku, Volland dhe Itrube. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2014, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori