Per Nesten dyert jane akoma te hapura
Albeu.com
Aleksandër Nesta është në pritje para se të marrë një vendim për rikthimin e tij në skuadrën kombëtare, pasi ai kishte deklaruar një tërheqje nga kombëtarja pas botërorit të Gjermanisë.Marcelo Lipi gjithmonë ka deklaruar se dyert janë të hapura për mbrojtësin gjithmonë nëse ai dëshiron të rikthehet në kombëtare.

I pyetur nëse ai do kthehet në kombëtare, Milanezi shtoi "do të shohim në të ardhmen, kam biseduar me Lipin dhe tani duhet të shohim se si do të shkojnë gjërat".
Shtuar më 13/02/2010, ora 21:13
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori