Për një vend në finale, Juventus - Inter: Formacionet e mundshme
Sonte zhvillohet ndeshja mes Juventusit dhe Interit, takimi i dytë i Kupës së Italisë.

Nga ora 20:45 do të zhvillohet gjysmëfinalja/ ndeshja e dytë mes Juves dhe Interit.

Takimin e parë e fitoi ekipi i Andrea Pirlos me rezultat 2-1 – me dy golat e shënuar nga Cristiano Ronaldo.

Formacionet e mundshme:

Juventus: Buffon; Cuadrado, Demiral, De Ligt, Danilo; Bentancur, Rabiot, Chiesa, McKennie; Kulusevski, Ronaldo.

Inter: Handanovic; de Vrij, Skriniar, Bastoni; Hakimi, Perisic, Brozovic, Barella, Eriksen; Lukaku, Martinez
Shtuar më 09/02/2021, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori