Për të arritur te Pogba, Juventus ofron dy yje
Juventusi po synon të ndërtojë një skuadër të denjë për sezonin e ardhshëm. Bardhezinjtë të cilët janë në kërkim të trajnerit të ri, po mendojë dhe për merkaton e verës, shkruan Albeu.com.

"The Express" shkruan se Juventusi është gati të ofrojë dy yje Paulo Dybala dhe Alex Sandros për ta rikthyer në Torino Pogbanë pas 3 vitesh.

Ndërkohë për të nënshkruar me Pogba favorit mbetet skuadra e Realit të Madridit ku Zidane po bën të pamundurën për të afruar bashkombasin e tij në Santiago Bernabeu. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2019, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori