Perez: Ancelotti, pjesë e historisë së Real Madrid
Pëlqej
"Carlo Ancelotti ka hyrë tashmë në historinë e Real Madrid". Këto janë fjalët e Florentino Perez gjatë Asamblesë së ortakëve të klubit. Presidenti merengues vazhdoi: "Këtu është "La Decima", kjo është madrilenëve. Bashkimi është forca jonë e madhe".

"Kemi një skuadër të shkëlqyer, kemi blerë tre prej lojtarëve më të mirë në botë: Kroos, James Rodrigez dhe Navas. Ndërsa Hernanes është një sulmues i madh", është shprehur Florentino Perez. /albeu.com/

Shtuar më 21/09/2014, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori