Perez e ka ndarë mendjen, Ronaldon plus miliona për Neymarin
Florentino Perez është është i etur për yllin brazilian të Paris Saint-Germain, Neymar.

Perez e shikon si bjektivin kryesor yllin brazilian, Neymar, lojtar për të cilin ai do të jenë të gatshëm ta përfshijnë edhe Cristiano Ronaldon në operacion.

Drejtuesit e klubit francez besojnë gjithashtu se lejimi i largimit të yllit kryesor të skuadrës drejt një rivali të madh evropiane do të ishte një shenjë e qartë inferioriteti.

Megjithatë, mbretërit mendojnë t’i joshin parisienët me presidentin Florentino Perez që është gati të fus Cristiano Ronaldon në këtë operacion, si dhe një shumë të theksuar, për të bindur PSG./albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori